Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
M N mart enty boj fra oszlo Łukasz Ch Onty_Ja_Gabriel_3. Jacek X minip.70 Adasania (1533 niezalogowanych)
1401 Postów
Onty_Ja_Gabriel_3.
(Onty_Ja_Gabriel_3.)
Maniak
jahu201 napisał:
Przestroga dla chcących pracować w tej firmie.
System, pracujesz 10-12 godzin dziennie, szef płaci za 8 minus pół godziny przerwy, reszta godzin jest rzekomo odkładana na wyjazdy do Polski. W tym czasie powinny zgodnie z umową być te godziny wypłacone.. Nigdy tych godzin nie zapłacił. U mnie było około 50tys koron.. Szabruje ludzi którzy ciężko pracują. Sądziłem, że miałem do czynienia z człowiekiem, szef od walków...

Przerwy w Norge na posiłek są NIEPŁATNE!!!
Tak było jest i pewnie będzie zawsze.
Co zaś idzie o wstrzymywanie forsy, to jest to zwykłe przestępstwo przeciwko pracownikowi.
Forsa powinna być bezwzględnie wypłacana na bieżąco.
Jak posiadasz dokument iż firma wstrzymuje forsę to możesz to zgłosić do Inspekcji Pracy i dostaniesz wyrównanie z odsetkami.
Inna sprawa to taka iż tym samym, będziesz musiał się z tą firmą rozstać na zawsze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3258 Postów
boj fra oszlo
(bojfraoszlo)
Maniak
Onty_Ja_Gabriel_3. napisał:
jahu201 napisał:
Przestroga dla chcących pracować w tej firmie.
System, pracujesz 10-12 godzin dziennie, szef płaci za 8 minus pół godziny przerwy, reszta godzin jest rzekomo odkładana na wyjazdy do Polski. W tym czasie powinny zgodnie z umową być te godziny wypłacone.. Nigdy tych godzin nie zapłacił. U mnie było około 50tys koron.. Szabruje ludzi którzy ciężko pracują. Sądziłem, że miałem do czynienia z człowiekiem, szef od walków...

Przerwy w Norge na posiłek są NIEPŁATNE!!!
Tak było jest i pewnie będzie zawsze.
Co zaś idzie o wstrzymywanie forsy, to jest to zwykłe przestępstwo przeciwko pracownikowi.
Forsa powinna być bezwzględnie wypłacana na bieżąco.
Jak posiadasz dokument iż firma wstrzymuje forsę to możesz to zgłosić do Inspekcji Pracy i dostaniesz wyrównanie z odsetkami.
Inna sprawa to taka iż tym samym, będziesz musiał się z tą firmą rozstać na zawsze.


...dobrze prawicie kumie
...forsa musi byc wyplacona na biezaco
...a potem mozna jechac do Polski na miesiac
...oczywiscie na podstawie timelister
...zglos wszystko Ispekcji Pracy..jezeli masz argumenty
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok